Członkostwo IIBA

Jedynie 2 (słownie: dwa) kroki dzielą Cię od zostania członkiem największej społeczności Analityków Biznesowych na Świecie.

Procedura rejestracji

Krok

Krok 1: Przystąpienie do międzynarodowego stowarzyszenia IIBA®

  • Warunkiem wstępnym umożliwiającym przystąpienie do oddziału polskiego IIBA® jest uzyskanie członkostwa w macierzystej organizacji z siedzibą w Kanadzie
  • Aktualny koszt członkostwa w międzynarodowym stowarzyszeniu IIBA® można sprawdzić tutaj
  • Środki uzyskane przez międzynarodowe stowarzyszenie IIBA® ze składek członkowskich przeznacza się na finansowanie centralnych przedsięwzięć takich jak strona internetowa międzynarodowego stowarzyszenia IIBA® oraz międzynarodowe konferencje poświęcone analizie biznesowej
  • Szczegółowe instrukcje dotyczące przystąpienia do międzynarodowego stowarzyszenia IIBA® znajdują się na stronie internetowej IIBA®

Krok

Krok 2: Przystąpienie do IIBA® WPC

  • Składka członkowska w polskim oddziale IIBA® wynosi 39 zł rocznie.
  • W celu opłacenia składki prosimy o dokonanie wpłaty na konto:

05 1160 2202 0000 0001 2997 9453 Bank Millennium SA, o/ Warszawa, ul. Puławska 233 Właściciel konta: Stowarzyszenie Warsaw Poland Chapter of the IIBA, ul. Wincentego Kadłubka 43, 02-496 Warszawa W tytule przelewu prosimy wpisać: „Składka członkowska IIBA WPC”, adres e-mail oraz numer członkowski otrzymany w macierzystym stowarzyszeniu IIBA®.

Uwaga!

Brak adresu e-mail w tytule przelewu uniemożliwi Stowarzyszeniu przesłanie potwierdzenia członkostwa. W takim wypadku prosimy o kontakt bezpośredni ze Stowarzyszeniem zgodnie z instrukcja poniżej.

  • Prosimy osoby, które będą chciały otrzymać dokument potwierdzający uiszczenie opłaty członkowskiej w IIBA® WPC o poinformowanie nas o fakcie dokonania wpłaty za pomocą poczty elektronicznej ( info@warsaw.iiba.org), ponieważ dokument ten powinien zostać  wystawiony w ciągu 7 dni od dokonania wpłaty. Prosimy także o podanie w przesłanej wiadomości danych płatnika (nazwa, adres, NIP).
  • Po otrzymaniu płatności skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia członkostwa. Jeśli w ciągu pięciu dni roboczych od dokonania płatności nie skontaktuje się z Państwem przedstawiciel IIBA® WPC, prosimy o przesłanie wiadomości na adres internetowy info@warsaw.iiba.org .